آکادمی بین المللی فيتنس آلمان (IFPE) مجری برگزارکننده کلاس‌های مربیگری بین المللی فیتنس در کشورهای اتحادیه اروپا ( آلمان و اتریش) با همکاری فدراسیون فیتنس و بدنسازی کشور اتریش  دوره مربيگری آمادگی جسمانی آلمانی را  به زبان فارسی و به صورت آنلاین برگزار میکند.

مربی آمادگی جسمانی آلمانی

1

دوره به صورت آنلاین و غیر حضوری میباشد، که پس از ثبت نام در وب سایت فیلم ها و جزوه دوره برای شرکت کنندگان آزاد میگردد و میتوانند پس از مطالعه مطالب دوره در آزمون شرکت نمایند. لازم به ذکر است تاریخ شروع دوره ندارد یعنی هر زمان ثبت نام انجام شود شرکت کننده میتواند مطالب دوره را مطالعه نمایند و در آزمون شرکت کنند و پس از قبولی در آزمون مدرک برای شرکت کنندگان صادر و ارسال میگردد.

2

آزموت دوره به صورت تستی و آنلاین میباشد که 15 ام هر ماه شمسی برگزار میشود

اعتبارات

تمامی گواهینامه ها و مدارك مربیگري با تاییدیه رسمی و اعتبار بین المللی از سوي فدراسیون فیتنس و بدنسازي کشور اتریش و همچنین آکادمى بین المللى IFPE آلمان بوده و شامل مهر و لوگوي فدراسیون بدنسازي کشور اتریش و IFPE Academy آلمان در گواهینامه ها میباشد و همچنین تاییدیه‌ های بین‌المللی و گواهینامه‌ های کنترل کیفیت مراکز آموزشی ایزو 21001 و همچنین کنترل کیفیت مدیریت 9001 می باشد.

جهت مشاهده لینک همکاری با فدراسیون فیتنس و بدنسازی اتریش اینجا کلیک نمایید

رزومه کاری

کلیه مدارك مربیگري در سایت آکادمی بین المللی IFPE آلمان رجیسترگردیده و نیز جهت ارایه CV و رزومه کارى و بین المللى جهت مربیگري قابل ارائه مى باشد.

سرتیفیکیت

شركت كنندگان پس از پايان دوره و آزمون ، موفق به دريافت سرتيفيکيت
ATHLETIK TRAINER LIZENZ

از آلمان با مهر و امضاء رئيس بخش آموزش آکادمی بین المللی IFPE آلمان و همچنین مهر و امضاء ریاست فدراسيون فیتنس و بدنسازی کشور اتریش مى شوند.

هزینه ثبت نام در حالت آنلاین

هزینه ثبت نام اقساطی 33/000/000 تومان میباشد.
هزینه ثبت نام به صورت پرداخت کامل 32/000/000 تومان (480 یورو) میباشد
جهت ثبت نام اقساط کد Ghesti50 را در قسمت کد تخفیف وارد نمایید.
یک دوم مبلغ دوره محاسبه و الباقی را در اقساط بعد پرداخت نمایید.