دوره هاى مربیگرى لایسنس آفلاین – غیر حضوري دوره پرسنال ترینینگ

آکادمی بین المللی فیتنس آلمان (IFPE) مجري برگزارکننده کلاسهاي مربیگري بین المللی فیتنس در کشورهاي اتحادیه اروپا (آلمان و اتریش) با همکاري فدراسیون بدنسازي و پرورش اندام کشور اتریش دوره هاي مربیگري خود را به زبان فارسی و با استفاده از اساتید ایرانی و نیز خارجی برگزار مى نماید.

دوره هاي آکادمی به دلیل وجود مشکلات ناشی از بیماري COVID-19 به صورت غیر حضوري نیز برگزار می گردد. شما میتوانید با استفاده از ویدیوها و فایلهاي تهیه شده در سایت آکادمی به صورت آفلاین این دوره ها را مطالعه کنید تا حتی بدون  نیاز به آنلاین شدن و حضور مجازي در کلاس از آموزش هاي تیم IFPE بهره مند شوید

برخی از دوره هاي مربیگري بین المللی شامل:

دوره مربیگري لایسنس تغذیه ورزش

دوره بین المللی لایسنس پرسنال ترینینگ

دوره مربیگري لایسنس فانکشنال ترینینگ

دوره مربیگري لایسنس کلاسهاي گروهی فیتنس

دوره مربیگري لایسنس تفکر و انگیزش

دوره مربیگري لایسنس لایف استایل کوچینگ

در ابتدا براي استفاده از کلاس‌هاي آفلاین آکادمی می‌بایست وارد لینکهاي زیر شده و اطلاعات لازم را در مورد نحوه آموزش
کسب کنید

 فایلهاي پاور پوینتی که توسط آکادمی IFPE تهیه شده است منبع آزمونهاي دوره آفلاین نیز خواهند بود همچنین فیلم آموزش دوره هاي قبلی نیز براي درك بهتر موضوعات براي دانشجویان عزیز آماده شده است که در خدمتشان قرار خواهد گرفت . خواهشمندیم حتما به لینک صفحه قبلی وارد شوید تا بسیاري از پرسشهاي شما برطرف شود.

توضیحات تکمیلی

1

دوره آفلاین به معنی عدم نیاز فیزیکی یا مجازي در کلاس ها است. یعنی شما می توانید در این دوره فایل آموزشی تهیه شده توسط آکادمی را هر زمانی که خواستید مطالعه کنید و براي آزمون آماده شوید بدون الزام به آماده شدن در زمان خاصی براي آزمون.

2

این دوره ها به دلیل ایجاد وقفه براي مطالعه مطالب آموزش داده شده و تثبیت و درك بیشتر آنها داراي درصد قبولی 90-80 درصد است.

3

در صورت عدم قبولی در آزمون دوره هاي آفلاین، دانشجویان میتوانند بدون نیاز به پرداخت هزینه مجدد در آزمونهاي بعدي که روزهاي پانزدهم و یکم هر ماه توسط آکادمی برگزار می گردد شرکت کرده و مجدد آزمون دهند.

تاییدیه گواهینامه ها

تمامی گواهینامه ها و مدارك مربیگري صادره با تاییدیه رسمی اعتبار بین المللی از سوي فدراسیون فیتنس و بدنسازي کشور اتریش AUSTRIA NPC  و همچنین آکادمى بین المللى IFPE  آلمان بوده و شامل مهر و لوگوي فدراسیون بدنسازي کشور اتریش و IFPE Academy آلمان در گواهینامه ها میباشد.

رزومه کاری

کلیه مدارك مربیگري بین المللی در کشور آلمان صادر و رجیسترگردیده و نیز جهت ارایه CV و رزومه کارى و بین المللى جهت مربیگري قابل ارائه مى باشد.

هزینه ثبت نام

هزینه ثبت نام در دوره هاي (وبینار) مربیگري / مشاور تغذیه یا فیتنس و یا فانکشنال ترینینگ در آلمان و اتریش از قیمت 480 تا 680 یورو ( 12 تا 17 میلیون تومان) می باشد که فقط به زبان آلمانی می باشد. ( به دلیل شرایط اقتصادي و تحریم کشور عزیزمان ایران هزینه ثبت نام براي افراد مستعد در ایران سه میلیون تومان می باشد)

تایید سرتیفیکیت ها

شرکت کنندگان پس از پایان دوره و آزمون، موفق به دریافت لایسنس مربیگرى از اروپا با مهر و امضاء رئیس فدراسیون فیتنس و بدنسازى کشور اتریش و همچنین رییس بخش آموزش آکادمى بین المللى IFPE آلمان مى شوند

آزمون

آزمون دوره به صورت تستی و آنلاین می باشد و همچنین مرجع آزمون منابع درسی که قبلا توضیح داده شد میباشد.

تاریخ آزمون

تاریخ برگزاري آزمون روزهاي پانزدهم هر ماه می باشد.

نحوه دریافت گواهینامه ها

یک ماه پس از روز آزمون و اعلام نتایج آن کلیه گواهینامه ها در کشور آلمان صادر و به ازاي هر مربی رجیستر گردیده و نیز به صورت فیزیکی کلیه سرتیفیکیت ها به آدرس نمایندگی آکادمی در ایران پست گردیده و پس از آن به آدرس کلیه شرکت کنندگان در ایران فرستاده خواهد شد.

پیامک رهگیری

در هنگام پر کردن فرم ثبت نام لطفا شماره موبایل شخصی خود را در فرم بنویسید ، به دلیل اینکه در هنگام ارسال مدارک به شرکت کننده پیامک رهگیری پست به این شماره ارسال میگردد در ضمن در هنگام تحویل نیز با این شماره تماس گرفته میشود . در صورتی که از شماره خاموش استفاده کنید برای دریافت مدارک با مشکل مواجه میشوید.

آدرس پستی

لطفا آدرس پستی خود را به صورت دقیق ثبت نمایید که مدارک شما به دلیل نقص در آدرس برگشت داده نشود. آدرس صحیح : استان ، شهر ، محله ، نام خیابان ، کوچه ، نام ساختمان ، پلاک ، طبقه + کد پستی ۱۰ رقمی

⛔ توجه: دوستان عزیز دوره ي پرسنال ترینینگ لطفا توجه کنید که به جز سوالات پرسنال ترینینگ باید به
سوالات فانکشنال و تغذیه تخصصی هم پاسخ بدهید.

عنوان آزمون تعداد سوال مدت زمان ساعت شروع
آزمون پرسنال فیتنس ترینینگ 100 60 دقیقه 17
آزمون فانکشنال ترینینگ 30 15 دقیقه 18
آزمون ناتریشن 40 30 دقیقه 19
آزمون منتال 10 9 دقیقه 20
آزمون لایف استایل 22 14 دقیقه 21
آزمون گروپ فیتنس 30 20 دقیقه 22

نحوه ارسال عکس

لطفا از عکس جدید و پاسپورتی که اسکن شده برای ثبت نام استفاده نمایید. این عکس بر روی کارت مربیگری شما چاپ میشود برای همین از اهمیت خاصی برخوردار است. از فرستادن عکس های سلفی ، قدیمی و عکس هایی که با گوشی گرفته شده جدا خود داری نمایید.

پشتیبانی

لطفا در صورت وجود هر گونه سوال و مشکلی در بهش سایت ، آزمون ها و دریافت مدارک با بخش IT جناب آقای مهندس ترابی از طریق واتساپ به شماره ۰۹۳۷۳۳۳۳۵۰۶ در ارتباط باشید