دریافت Job Offer برای کشورهای آلمان و اتریش جهت مربیان فیتنس و بدنسازی

مرحله اول : آماده سازی مدارک معتبر و ملی کشور آلمان جهت پذیرش در جیم های آلمانی اتریشی

1

توجه :

حداقل مدرک مورد نیاز جهت اشتغال در جیم های آلمانی اتریشی دارا بودن مدرک مربیگری فیتنس ملی آلمان می باشد.

(Fitnesstrainer B-Lizenz)

2

توجه :

دارا بودن مدارک بین المللی مربیگری فیتنس با درجه LEVEL3 به شرط معتبر بودن مرجع صدور، دارای قابلیت معادل سازی با سطح ملی آلمان خواهند بود.

3

توجه :

دارا بودن مدارک مربیگری بین المللی کلیه رشته های ورزشی و همچنین پرسنال ترینینگ (به غیر از فیتنس) قابلیت معادل سازی به سطح مربیگری فیتنس ملی آلمان (Fitnesstrainer B-Lizenz) را دارا نمی باشند. لازم به یاد آوری است که این موضوع، دلیل بر آن نمیباشد که مدارکی غیر از Fitnesstrainer B-Lizenz دارای اعتبار نمیباشد، بلکه جهت استخدام برای مربی فیتنس در جیم های آلمانی فقط به مدرک مربیگری فیتنس نیاز مند خواهید بود.

4

توجه :

دارا بودن مدارک تحصیلی دانشگاهی هرچند مرتبط با تربیت بدنی منجر به جایگزینی و یا معادل سازی با مدارک مربیگری ملی فیتنس آلمان نخواهند بود و فقط جهت ارتقاء سطح کیفیت و رزومه تحصیلی و یا کاری مورد استفاده قرار می گیرند و یا در موارد امتیاز برابر با مربیان هم درجه، در روز مصاحبه (Interview) مورد ملاحظه خواهند بود.

مرحله دوم : استارت پروژه پذیرش جهت Job Offer

پس از آماده سازی مدارک مربیگری ملی آلمان میتوان نسبت به پروسه پذیرش Job Offer اقدام نمود.
1

توجه :

این پروسه در صورت کامل بودن مدارک متقاضی به صورت ۱۰۰% تضمینی انجام می گردد.

2

پرداخت هزینه ها:

۱- مبلغ 4۰۰ یورو جهت شروع به کار پروسه.
زمان پرداخت: در ابتدای تقاضا

2- مبلغ 1600 یورو جهت پایان کار پروسه.
زمان پرداخت: یک روز پس از اعلام نتیجه مثبت توسط کارفرما و دعوت از مربی جهت حضور در جلسه مصاحبه با مدیر مجموعه ورزشی

3

توجه :

در روز مصاحبه فرد مربی می بایست دقیقاً در روز و ساعت تعیین شده در مجموعه ورزشی در آلمان / اتریش که به مربی اعلام میگردد حضور یابد.

4

توجه :

کار گروه متخصصان آکادمی IFPE فقط در پروژه های آموزشی و همچنین Job Offer می‌تواند به متقاضیان و مربیان سرویس دهی داشته باشد ،ولی در خصوص دریافت ویزا و یا امور مهاجرتی باید با دفاتر مهاجرتی مشورت های لازم انجام گردد.

5

توجه :

‎با توجه به این موضوع که در بخش درآمد و حقوق مربیان در باشگاههای آلمان و اتریش میزان دریافتی ماهیانه بین ۲۰۰۰ تا ۳۰۰۰ یورو می باشد لذا آکادمی IFPE در نظر دارد تنها مبلغ حداقلی حقوق را به عنوان میزان پرداختی بخش Job Offer دریافت نماید که این موضوع دلیلی واضح بر دریافت هزینه متناسب با دستمزد مربیان می باشد

نکات مربوط به تقویت رزومه آلمانی جهت روز مصاحبه

دارا بودن مدارک مربیگری زیر می تواند در صورت برابر بودن امتیاز مربیان در روز مصاحبه در برنده شدن یک مربی بین مربیان دیگر نقش مهمی را ایفا کند
1

توجه :

دارا بودن مدارک مربیگری زیل می‌تواند در صورت برابر بودن امتیاز مربیان در روز مصاحبه در برنده شدن یک مربی به مربیان دیگر نقش مهمی را ایفا کند.

مدرک مشاور تغذیه آلمانی (Ernährungsberater Lizenz)
مدرک مربیگری پرسنال ترینینگ آلمانی(Personaltrainer Lizenz)
مدارک ورکشاپ یک روزه علم تمرین آلمانی

2

توجه :

تسلط به زبان آلمانی حتی بدون داشتن مدرک زبان A-A1-B2-B1 میتواند در روز مصاحبه بسیار تعیین کننده باشد و نیازی به ارائه مدرک زبان نمی باشد.

3

توجه :

آماده سازی رزومه با استانداردهای ملی آلمان توسط متخصصان با تجربه گروه IFPE نقش بسیار مهمی در روند موفقیت شما دارد.

سپاس از همکاری شما