دوره مربیگری لايسنس ملی فیتنس آلمان ،اتريش و سوئیس ( درجه سه به زبان فارسى و با لايسنس آلمانی)

قابل توجه ورزشکاران و مربیانی که قصد مهاجرت به کشورهاى آلمان ،اتريش و سوئیس را دارند

آکادمی بین المللی فیتنس آلمان (IFPE) مجري برگزارکننده کلاسهاي مربیگري بین المللی فیتنس در کشورهاي اتحادیه اروپا (آلمان و اتریش) با همکاري فدراسیون بدنسازي و پرورش اندام کشور اتریش دوره هاي مربیگري خود را به زبان فارسی و با استفاده از اساتید ایرانی و نیز خارجی برگزار مى نماید.

دوره هاي آکادمی به دلیل وجود مشکلات ناشی از بیماري COVID-19 به صورت غیر حضوري نیز برگزار می گردد. شما میتوانید با استفاده از ویدیوها و فایلهاي تهیه شده در سایت آکادمی به صورت آفلاین این دوره ها را مطالعه کنید تا حتی بدون نیاز به آنلاین شدن و حضور مجازي در کلاس از آموزش هاي تیم IFPE بهره مند شوید

برخی از سرفصل های منحصر به فرد اين دوره آموزشی به شرح زير می باشد :

آموزش تضمینی زبان تخصصی مربیگرى فیتنس و پرسنال ترینینگ به زبان آلمانى با لهجه نشنال جر من

آموزش طراحی برنامه هاى فیتنس و بدنسازى و طراحى برنامه غذایى و ساپلمنتیشن به زبان آلمانی مطابق با استانداردهای ملی آموزشى فدرال کشور آلمان.

بررسی اختلاف بین مربیگری فیتنس و کوچینگ فیتنس و پرسنال فیتنس و کاربرد حرفه ایى هر یک در بخش سلامت و فیتنس در کشور آلمان و اتریش.

بررسى بحث اشتغال به صورت قراردادهاى کارى freiberuflich و همچنین festangestellt

آماده سازى پرونده مربیان سرتیفایت شده جهت اشتغال در جیمهای آلمان و اتریش.

هزینه ثبت نام دوره B Lizenz مطابق تعرفه ۲۴۰ یورو مى باشد و قابل پرداخت از طریق یکى از لینکهاى زیر مى باشد

اطلاعات آزمون

زمان برگزاری کلاس آنلاین در ایرا ن

برنامه شرکت در کلاس

20:30 – 22:30    به مدت 7 روز

( متعاقباً اعلام میگردد )

SKYROOM

توضیحات تکمیلی

1

دوره آفلاین به معنی عدم نیاز فیزیکی یا مجازي در کلاس ها است. یعنی شما می توانید در این دوره فایل آموزشی تهیه شده توسط آکادمی را هر زمانی که خواستید مطالعه کنید و براي آزمون آماده شوید بدون الزام به آماده شدن در زمان خاصی براي آزمون.

2

این دوره ها به دلیل ایجاد وقفه براي مطالعه مطالب آموزش داده شده و تثبیت و درك بیشتر آنها داراي درصد قبولی 90-80 درصد است.

3

در صورت عدم قبولی در آزمون دوره هاي آفلاین، دانشجویان میتوانند بدون نیاز به پرداخت هزینه مجدد در آزمونهاي بعدي که روزهاي پانزدهم و یکم هر ماه توسط آکادمی برگزار می گردد شرکت کرده و مجدد آزمون دهند.

تاییدیه گواهینامه ها

تمامی گواهینامه ها و مدارك مربیگري صادره با تاییدیه رسمی اعتبار بین المللی از سوي فدراسیون فیتنس و بدنسازي کشور اتریش AUSTRIA NPC  و همچنین آکادمى بین المللى IFPE  آلمان بوده و شامل مهر و لوگوي فدراسیون بدنسازي کشور اتریش و IFPE Academy آلمان در گواهینامه ها میباشد.

رزومه کاری

کلیه مدارك مربیگري بین المللی در کشور آلمان صادر و رجیسترگردیده و نیز جهت ارایه CV و رزومه کارى و بین المللى جهت مربیگري قابل ارائه مى باشد.

اشتغال

همانگونه که ذکر شد این دوره فقط جهت ورزشکاران و یا مربیانی که قصد مهاجرت به کشورهای آلمان و اتریش و سوئیس را دارند برگزار می گردد و جهت اشتغال در داخل ایران حتماً به فدراسیونهای داخلی ایران مراجعه فرمایید و از کلاسهای آموزشی داخل ایران عزیز استفاده نمایید.

تایید سرتیفیکیت ها

شرکت کنندگان پس از پایان دوره و آزمون، موفق به دریافت لایسنس مربیگرى از اروپا با مهر و امضاء رئیس فدراسیون فیتنس و بدنسازى کشور اتریش و همچنین رییس بخش آموزش آکادمى بین المللى IFPE آلمان مى شوند

آزمون

آزمون دوره به صورت تستی و آنلاین می باشد و همچنین مرجع آزمون منابع درسی که قبلا توضیح داده شد میباشد.

تاریخ آزمون

تاریخ برگزاري آزمون روزهاي پانزدهم هر ماه می باشد.

نحوه دریافت گواهینامه ها

یک ماه پس از روز آزمون و اعلام نتایج آن کلیه گواهینامه ها در کشور آلمان صادر و به ازاي هر مربی رجیستر گردیده و نیز به صورت فیزیکی کلیه سرتیفیکیت ها به آدرس نمایندگی آکادمی در ایران پست گردیده و پس از آن به آدرس کلیه شرکت کنندگان در ایران فرستاده خواهد شد.

پیامک رهگیری

در هنگام پر کردن فرم ثبت نام لطفا شماره موبایل شخصی خود را در فرم بنویسید ، به دلیل اینکه در هنگام ارسال مدارک به شرکت کننده پیامک رهگیری پست به این شماره ارسال میگردد در ضمن در هنگام تحویل نیز با این شماره تماس گرفته میشود . در صورتی که از شماره خاموش استفاده کنید برای دریافت مدارک با مشکل مواجه میشوید.

آدرس پستی

لطفا آدرس پستی خود را به صورت دقیق ثبت نمایید که مدارک شما به دلیل نقص در آدرس برگشت داده نشود. آدرس صحیح : استان ، شهر ، محله ، نام خیابان ، کوچه ، نام ساختمان ، پلاک ، طبقه + کد پستی ۱۰ رقمی

نحوه ارسال عکس

لطفا از عکس جدید و پاسپورتی که اسکن شده برای ثبت نام استفاده نمایید. این عکس بر روی کارت مربیگری شما چاپ میشود برای همین از اهمیت خاصی برخوردار است. از فرستادن عکس های سلفی ، قدیمی و عکس هایی که با گوشی گرفته شده جدا خود داری نمایید.

پشتیبانی

لطفا در صورت وجود هر گونه سوال و مشکلی در بهش سایت ، آزمون ها و دریافت مدارک با بخش IT جناب آقای مهندس ترابی از طریق واتساپ به شماره ۰۹۳۷۳۳۳۳۵۰۶ در ارتباط باشید